25 Aralık 2015 Cuma

Mega Holdings Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Bilgiler

Mega Holdings hakkında piyasada birçok çarpıtılmış haber ve makale bulunmaktadır. Artık bunların tamamen taraflıca yapıldığını düşünmekteyim Yakupca.com üzerinden Mega Holdings hakkında bilinmesi gereken doğru herşeyi yayımlamaya başladım.. Bu makalemde Mega Holdings yasal belgeleri, ürün hakkında bilgiler ve satılan ürün hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları konu altından yorum bırakarak sorabilirsiniz.
Alıntıdır..
Ürün
Öncelikle Mega Holdings hangi hizmeti sunuyor buna bir bakalım. Mega Holdings sizlere sınırsız alanlı bir hosting paketi sunuyor. “Sınırsız” kelimesi okuduğunuzda hosting sektörü ile haşır neşir olanlar hemen “Sınırsız diye bir şey yok” diye akıllarından geçireceklerdir. Evet evrende hiç bir şey sınırsız değil haklılar. Mega Holdings sınırsız derken şunu kastediyor; siz ne kadar kullanırsanız o kadar. Bunu anlamanız için zannediyorum PizzaHut modeli size yardımcı olacaktır.  PizzaHut menüsünde sınırsız pizza sloganını kullanıyor. Yani siz ne kadar yemek isterseniz o kadar alırsınız. Eğer ocakta ki pizzalar biterse mutfaktan yenileri gelir. Mega Holdings çalışma mantığı da tıpkı bu şekilde alanınızı doldurursanız şirket size ekstra alan açmak zorunda.
Mega Holdins Hostin Mantık Resmi
 Mega Holdings Hosting Paketleri
Mega Holdings kullanıcılarına iki çeşit paket sunuyor. Bu paketlerin birbirinden farkı kullanım süreleri. Gold paket tek yıllık Diamond paket üç yıllık kullanım imkanı sunuyor. Gold paketin fiyatı 250$ + KDV Diamond paket ise 750$ + KDV.
Yine burada bu sektörle ilgilenen insanlar bize şunu söyleyebilirler. “Dışarıda sınırsız hosting paketi satan başka firmalarda var ve fiyatları Mega Holdings fiyatlarına göre daha ucuzlar.” evet bu konuda yine haklılar başka hosting firmalarından daha ucuza hosting alabilirsiniz bu noktada önemli olan size verilen hizmet ve firma kalitesidir. Örn. BlueHost firmasından sınırsız hosting alabilirsiniz ama size kimse bu alanı nasıl kullanacağınızı öğretmez. Mega Holdings firmasında size bu ürünü sunan kişinin bilgi seviyesine göre destek alırsınız. Eğer bu kişi webmaster ise alacağınız ürün desteği de onun bilgi seviyesine göre olacaktır.
Özetle aşağıda ki resim söylediklerimi anlatıyor.

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.