25 Aralık 2015 Cuma

Mega Holdings Hakkında Kesin Bilmeniz Gerenler

Mega Holdings hakkında sanal ortamda doğru ve yanlış birçok bilgi kirliliği var. Bu kirliliğin önüne geçmek için Mega Holdings adında bir kategori oluşturmaya karar verdim. Bu kategoride Mega Holdings firması hakkında bilgiler ve organizasyonları hakkında duyurular yapılacaktır.
Kategorimizin ilk yazısında Mega Holdings firması ve yönetimi hakkında bilgiler vereceğim.
Mega Holdings, Malezya’da  1999 yılında Michael Cheng tarafından kurulmuştur.
Bilgisayar ve bilgi teknolojileri konusunda uzmanlaşan kuruluş web sitesi kurulum, kullanım ve öğretme konusunda uzmanlaşmıştır. Firmanın Malezya, Hon Kong, Dubai ve İstanbul’da ofisleri bulunmaktadır.
Dünya’nın en büyük güvenlik sistemi olan Network Solutions ile çalışan Mega Holdings, verilerini bu şekilde güvence altına almaktadır.
Ayrıca şirket çok Katlı Pazarlama Uluslar Arası Derneği (MLMIA)’nden de sertifikasını almıştır.
MEGA HOLDİNGS YÖNETİMİ
Michael Cheng – Yönetim Kurulu Başkanı
Son beş yılda öncülük ettiği uluslararası şirketler, onun keskin zekasını ve ileri görüşlülüğünü kanıtlamaktadır. 26 yaşındayken bile büyük miktarda kazanç elde eden bağımsız bir iş adamıydı. Herkesin dediği gibi… gerisi zaten malum.
Michael Cheng dünyaca ünlü bir networker, akıl hocası ve matemetikçidir. Michael, vizyoner liderliği ve insanların her konuda ama özellikle iş konularında olmaları gereken en iyi konuma ulaştırabilme yeteneğiyle bilinir. O, insanların maddi özgürlükleri için çabalaması gerektiğine inanır.
Son on iki yıldır yazılım, eğitim, finansal hizmetler, mücevherat ve sağlıklı yiyecekler olmak üzere alanlarında Orta Doğu ve Pasifik Asya’ya uzanan uluslararası beş şirket kurmuştur.
Michael’in gelecek vaat eden girişimcilerle paylaştığı iş hayatıyla ilgili görüşü bu çağda işin düşünce hızında gerçekleşmesidir. Michael, Mega’nın iş misyonunu ”düşünme hızının teknolojik gelişim hızıyla orantılı” olduğu fikri üzerine kurmuştur. Müşterilerin büyüyen iştahına devamlı cevap olabilecek işler ve çözümler getirme çabasında olmak önemlidir.
Onun sözüyle, “Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri bir şimşek hızında değişmektedir ve iş de bu hızı yakalamak zorundadır.” Bunu söyleyerek, Michael’in yarışta bırakın biri belki iki üç adım önde olacağı kesin bir gerçektir.
Boş zamanlarında pilotluk yapmak en sevdiği hobisidir.
Yönetim Kurulu
Mega Holdings Limited şirketi, Mega Holdings’in vizyonunu gerçeğe dönüştürecek dünya standartlarında yönetim takımına sahip olmaktan gurur duyar.
CEO
Bon Sian Son
Bon Sian Son Mega Holdings’in yönetim kurulu başkanıdır. 30 yıldır dünyanın en büyük uluslararası petrol şirketlerinde edindiği tecrübesiyle birlikte MBA derecesine sahip olan Bon önemli yönetsel becerilerini getirmiştir. Bugüne kadar politika geliştirme, iş ve kurumsal planlama, insan kaynakları alanlarında görev alan Bon’un iş alanındaki üstün zekası halkla ilişkler alanındaki becerileri ile birleşmiştir.
Teknik Uzman
Teng Teck Yee
Sayın Teng Teck Yee Mega Holdings’in Teknik İşler Müdürüdür. Sayın Teng Mega Holdings’de şirketin kurulduğu günden beri e-ticaret alanının başıdır. e-ticaret alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle sayın Teng’in uzmanlığı yazılım geliştirmeden tutun da entegre dizayna, ürün geliştirmeye, network planlamaya ve e-ticaret uygulamalarına kadar uzanmaktadır.
Mükemmel iş fırsatlarındaki ve fikirleri harakete çevirmedeki yeteneğiyle sayın Teng online dil eğitim programlarında uzmanlaşan Beijing My Chinese Learning Education Co. Ltd şirketinin CEO’luğunu yürütmektedir. Aynı zamanda, telekomünikasyon sanayisi için mobil çözümler üreten Mega Holdings Technologies Co. Ltd şirketinin müdürü olarak çalışmaktadır.
Sistem Yöneticisi
Foo
O son derece adanmış Mühendisleri BT uzmanları, grafik tasarımcıları ve sistem analistleri bir takımı yönetiyor. Bir bilgisayar programcısı olarak başladı ve çok-uluslu Şirketler ile çalışmaktan sınırları Geniş pozlama ve sistem standart iş uygulamaları deneyimi, çözümler, teknik uygulama ödülü, web programlama, ağı vardır.
Etiketler : Mega Holdings, mega holdings hakkında, mega holdings kurucusuMichael Cheng kimdirMichael Cheng,mega holdings türkiyemega holdings dolandırıcılığı

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.