17 Ocak 2016 Pazar

Alman dernekleri Neden bu kadar yardım yapıyor?

Alman dernekleri Neden bu kadar yardım yapıyor?

Kamuoyuna yansıyan bilgilerin, Almanya Müslümanlarının yaşadıkları sıkıntıların ancak suyun üstündeki kısmı olduğu öğrenildi. 2014 yılının Siyonist çevrelerce Almanya’da İslam’ın ‘kökünün kazınma’ yılı olarak tespit edildiği uyarısı yapılıyor. Öte yandan, Almanların Türkiye’de 165 vakıf ve derneği olduğu biliniyor. Bunlar Türkiye’de misyonerlik faaliyetleri yürütüyor. Konuyla ilgili Yeni Akit’e bilgi veren Müslüman aktivist Yasemin Aydın şunları kaydetti: “Bilindiği üzere Almanya’da insanlara Kur’an-ı Kerim dağıtımı için bir süredir devam eden bir gayret var. Bu hizmete katkı sunmak amacıyla kısa zaman içerisinde büyük bağışlar geldi. En küçük organizasyonlar dahi; elbetteki bunlar güvene dayalı, en samimi duygularla kurulmuş, arkadaş, akraba, hemşehri organizasyonlarıdır; 100 bin EURO’ların üzerinde bağışlar topluyorlardı. Mesela bir arkadaşım 35 bin EURO bağışladı.”

 KUR’ANLARI İMHA ETMİŞLER! 

 “Ancak daha önce de aktardığım gibi bu faaliyetlerimizin önü kesilmeye çalışıldı. Banka hesaplarımız kapattırıldı. Paralarımıza blokeler kondu. Biz Almanya’nın en büyük matbaası ile çalışıyorduk. Bir süre sonra Kur’an basmak istemediklerini, son siparişimiz olan basılı Kur’an’ları da imha ettiklerini söyleyerek paramızı iade ettiler.”

BU MU DEMOKRASİ?

 “14 Haziran 2012’de bütün Kur’an dağıtan kardeşlerimizin evlerine büyük bir operasyon düzenlediler. Bundan dünyanın haberi olmadı. Türkiye’den ses çıkmadı. Sesimizi kimseye duyuramadık. Aramalarda bütün bilgisayarlarımıza, cep telefonlarımıza, paralarımıza el koydular. Bunlar halen iade edilmiş değil. Bu mu demokrasi? Sorduğumuzda gerekçe olarak ‘incelenmekte’ olduğunu söylüyorlar. ‘Hadi bilgisayarlarımızı inceliyorsunuz, cep telefonlarımızın ve paralarımızın neyini inceliyorsunuz’ dediğimizde cevap bile vermiyorlar.”

SİYON-ALMAN GESTAPO’SU AJAN DEVŞİRME DERDİNDE 

“Daha kötüsü Kur’an dağıtımı yapan kardeşlerimizin etraflarındaki kişileri teker teker Alman polisi içeri alarak ‘devşirmeye’ çalışıyor. Bu kişiler, arkadaşları hakkında bilgi toplamaya zorlanıyor. Sınırdışı ile tehdit Zediliyor. Olmadı menfaat teklifleri yapılıyor. Bu mu ahlak?”

 İSLÂM’I ‘BİTİRME’ TARİHİ: 2014 

 “2014 yılı içerisinde bu işi bitirmeyi ciddi olarak istiyorlar. Böyle bir hesapları var. Bu baskı açıkçası bizi ciddi anlamda korkutmaya başladı. Şu an tamamen kuşatılmış durumdayız. Matbaalar dahi bizimle çalışmak istemiyor.”

 TÜRKİYE’DEKİ 165 ALMAN VAKIF-DERNEĞİ NE İŞ YAPIYOR! 

“Türkiye’de 165 Alman vakıf ve derneği faaliyet gösteriyor. Bunların ne için çalıştıklarını herkes biliyor; misyonerlik yapıyorlar. Hadi bir tanesine operasyon düzenlemek bir yana banka hesabına müdahale edin? Bakın bakalım neler oluyor?”

 FİTNE İÇİN HER YIL 1.5 MİLYAR EURO! 

Almanya Müslümanları aleyhine yürütülen faaliyetlerin üssü olan uluslararası siyonizmin güdümündeki Alman Anayasayı Koruma Teşkilatı, 1,5 milyar EURO gibi devasa bir parayı, sadece ve sadece Müslüman cemaatlerin bir araya gelmelerini önlemek için her yıl harcıyor.  
Yeni Akit

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.