28 Ocak 2016 Perşembe

Türklerin Geliştirdiği İlk VR oyunu DuyurulduVideoyu izle tanıtım yazılar farklı kaynaklardan alınıp sizler için kendi fikirlerinizi tam oluşturabilmeniz için bir araya getirilmiştir.
Tanıtım Yazısı 1:


Imece Studios adı altındaki Gürcan Serbest ve ekibi yepyeni bir Türk oyunu ile karşımıza çıktılar. Imece Studios'un farklı olduğu asıl nokta, Türkiye'nin ilk VR oyununu tasarlıyor olmaları. Multiplayer destekli, tam fonksiyonlu bir Sanal Gerçeklik oyunu!
Off-Road VR, isiminden de anlaşılacağı üzere off-road adını verdiğimiz araçları kontrol edebildiğimiz bir oyun olacak. Üstelik tamamen gerçekçi sürüş ve dünya fiziklerine sahip olacak. Tam 4 kilometre karelik koca bir sürüş alanına sahip olacak olan bu yeni oyun, dünyanın ilk çok oyunculu Sanal Gerçeklik yapımlarından birisi olacak. Üstelik tam 8 kişiye kadar destekli olacak. Oyun özel olarak HTC Vive ve Oculus Rift için tasarlandı. 

Oyun için yayınlanan pre-alpha videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Biz Off-Road VR'ı çok beğendik. Cidden başarılı ve gurur verici görünüyor. Özellikle E3 gibi büyük fuarlarda gördüğümüz büyük firmaların oyunlarından sonra, Imece Studios'un yapımı cidden kaliteli görünüyor. Dünya üzerindeki ilk multiplayer VR oyunlarından birisi oluşu da, tüm dünyanın takdir ettiği şeylerden birisi oldu. Merakla bekliyoruz gelişmeleri! 


Tanıtım 2 :

Oyun sektörünün hızla ilerlediği günümüzde bu sektörde ”-Bizde varız!”,diyerek emin adımlarla ilerliyoruz.Hale hazırda oyun piyasasında Türkler tarafından yapılan maalesef pek fazla yapım yok.Ancak gün geçtikçe Türkler tarafından yapılan yapımlar gün yüzüne çıktıkça seviniyoruz ve gururlanıyoruz.Bunlar biri olan Off Road VR isimli oyun dünyanın ilk multiplayer VR oyunu olma özelliğini taşıyor.
Imece Studios adı altında Gürcan Serbest ve ekibi yepyeni bir Türk oyunu ile oyun sektörüne adım atıyor.Imece Studios‘unu diğer oyun firmalarından ayıran en önemli özelliği ise Türkiye’nin ilk VR oyununu tasarlıyor olmaları.Multiplayer destekli, tam fonksiyonlu bir Sanal Gerçeklik oyunu Off Road VR oldukça güzel görünüyor.Off-Road VR,oyunu adından da anlaşılacağı üzere off-road adını verdiğimiz araçları kontrol edebildiğimiz bir oyun olma özelliğin taşıyor.Üstelik tamamen gerçekçi sürüş ve mekanik özelliklere sahip olacak.Tamı tamına 4 kilometre karelik devasa bir sürüş alanına sahip olacak olan oyun, dünyanın ilk çok oyunculu Sanal Gerçeklik yapımlarından birisi olacak.8 kişiye kadar oyuncu desteğine sahip olan oyun,özel olarak HTC Viveve Oculus Rift için tasarlandı.
Biz Türkler için bu haber oldukça güzel ve ucu bucağı olmayan ve sürekli gelişen oyun sektörü için önemli bir aşama kaydedildiğinin bir kanıtı.Biz SertSirke ekibi olarak oyunu oldukça güzel ve etkileyici bulduk.Özellikle dünya üzerindeki ilk multiplayer VR oyunu olma özelliğini taşıyor olması ayrı bir gurur verici etken olarak öne çıkıyor.Oyunun tanıtımını içeren pre-alpha videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Peki siz Off Road VR’yi nasıl buldunuz?

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.