5 Şubat 2016 Cuma

2016 Tüpraş İşçi-Personel ALIMI
Koç Holding bünyesindeki en güçlü kuruluşlardan biri olan Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (Tüpraş), ülke ekonomisinin can damarı şirketlerinden biri olarak isdihdama da katkı sağlıyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan Tüpraş Rafinerilerinde mavi ve beyaz yakalı olmak üzere 6 bine yakın personel çalışıyor. Devlet tarafından Türkiye’deki rafinerilerin işletmeciliğinin yürütülmesi için Koç Holding’e devredilen şirketin Kocaeli, Kırıkkale, Aliağa ve Batman’da rafinerilerinde binlerce kişi çalışıyor. Ayrıca Körfez Petrokimya adındaki petro kimya tesisi ve Tüpraş Rafinerilerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlar için beyaz yakalı ve mavi yakalı personel alımları yapılacak. Türkiye’nin en çok vergi verenler listesinde ilk sıralarda yer alan kuruluş olan Tüpraş, ihtiyaçlara göre Kocaeli’nde bulunan Genel Müdürlük ve Rafinerilerinde, İzmit, Batman, İzmir, Kırıkkale’de bulunan Rafineri Müdürlüklerinde ve Ankara irtibat bürosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Koç – Shell Grubu bünyesindeki dev sanayi şirketi, enerji ve petrol sektöründe büyümesini sürdürüyor.


Koç Topluluğu isdihdam ve işe alımlarda öncelikle işe uygunluk vasfına dikkat ediyor.  Bu nedenle Tüpraş’ta yayınlanan ilanlarda aranan şartlara haiz kişilerin iş başvuruları olumlu değerlendiriliyor. İşe alım sürecinde nitelikli işgücünü sağlayacak kişilere öncelik veriliyor. Tüpraş’ta çalışmak için kurumun İnsan Kaynakları sayfasından açık beyaz veya mavi yakalı pozisyonlar için iş başvurusu yapabilirsiniz. İsterseniz de özgeçmiş oluşturarak şirketin ihtiyaçlarına açılacak pozisyonlarda değerlendirilebilirsiniz. Koç Topluluğu şirketlerinde olduğu gibi Tüpraş’ta çalışma için de internet üzerinden yapılan başvurular daha hızlı değerlendiriliyor. İnternette farklı lokasyonlarda bulunan rafineriler için başvuru olanakları yer alıyor.
Tüpraş ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan sizin için uygun olan linke tıklayarak iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.
Tüpraş iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.