18 Şubat 2016 Perşembe

DİKKAT ! PlanetSRO Oyuncularının Dikkat Etmesi Gerekiyor ! [Video KANITLI]PlanetSRO Virüs ? 
Arkadaşlar 1 haftasına kadar planetsro oyuncularındandım ve sürekli oynuyordum  ben varken en son bakım yapıldıktan sonra upload gelmişti ve o upload'tan sonra bu sorunla karşı karşıya geldim peki nedir bu sorun ? birden fazla mbot açıyordum bende ve bir gün şans eseri pc de tarama yaptıktan sonra mbot'a açtım malum hepimiz biliriz mbot'u virüs programı virüs olarak algılar bizde normal derdik ama bu sefer mbot başlattım ve oyuna giriş bölümde oyuna girmedi ve planetsro.dll hatası vermesini söyledi bende normal bişey olarak karşıladım ve skype'ten arkadaşımdan istedim sonra oyunu bıraktıktan sonra sildim ve son taramam da olanlar oldu olanlar video ve resimlerle sizler ile paylaşmak istedik ?

Ya doğru değilse ? 

Evet, arkadaşlar doğru olmayabilir ama problem şurada bende virüs olma ihtimali çok düşük  olsaydı her tarattığımda otomatik planetsro.dll dosyasını indirmezdi.Ama sonuç itibari ile bir yanlış anlaşılma olabilir ki sanmiyorum ama sadece bilgilendirmek istedim ?

Tararken çektiğim fotoğraf direk buldu skype'den gelen olarak diyebilirsiniz ki sana planetsro.dll dosyasını atan arkadaşında vardı buda bir ihtimal eğer alttaki fotoğraf olmasaydı sizinle paylaşmazdım zaten.

Tarama bitti sonra karantinaya alındı dedi( 2 saatlik bir taramaydı. ) bende karantinaya baktım sonra fark ettim ki daha önceden planetsro klasörünün içindede bulmuş ve karantınaya almış demekki silmesinin nedeni buymuş ve anlamış oldum.


Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.