9 Şubat 2016 Salı

Mobil Uygulamalar Yarışması 2016 [indir.com]

‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri’ yarışmasının 3. Turu başlıyor! Uygulama marketlerinde 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan uygulama ve oyunlar yarışmaya katılma hakkı elde ediyor.
indir.com ekibi tarafından bu yıl üçüncü düzenlenecek olanindir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ yarışmasına başvurular başladı.

indir.com mobil uygulama ödülleri bir den fazla kitleye hitap ediyor  öncelikle gelişen teknolojide  teknolojinin bir parçası olan herkese bir şeyler öğretmeyi amaç edinen indir.com  bilgisayar kullanmayı bilen herkesin parmaklarının ucunda farklı bir boyutun farklı bir yaşamın olduğunu göstermeyi hedefliyor.Gençlerin zamanlarını boşa harcanması yerine, değerlendirilen zamanlarda  bir şeylerin öğretilmesinin amaç edilmesi yanında onlara her türlü destek de bulunuyor. Aynı zamanda adaşım olan Hasan YAŞAR  indir.com yöneticiliğinden beri kitlelere farklı etkinlikler ile hitap ediyor en yeni etkinliğimiz olan indir.com Mobil Uygulama yarışmasına  katılımı halka açık,mobil uygulama geliştiren herkese bir olanak kılıyor. Anroid ve iOS tabanla alanlarda geliştirdiğiniz her  oyunlar ve aklınıza gelebilecek her türlü  uygulamalar istenilen kategorilerde bir araya geliyor.
Peki bu yarışmaların amacı nedir  ? 


Yarışma kitle indeksli olmakla birlikte yaptığınız uygulamayı çok geniş kitlelere hitap etmenizi belkide uygulama içerisinde yönlendirilmenizi bile sağlayabilir.Verilen ödüller ile birlikte Türkiyenin en önemli sitelerinden olan indir.com üzerinden çeşitli reklam ödülleri alabilirsiniz.


Yarışma 2 etap olarak  çift yönden ilerleyecekPeki nedir bu ?
indir.com yarışma içinde üniversite öğrencilerini de ayrı alanda değerlendiriyor.Bu bir haksızlık değil bu bir farkındalık ve ayrıcalık eğitimi tamamlamış ya da tam profesyonelleşmiş kimseler ile henüz eğitimini tamamlamamış ve alanında uzmanlaşmamış kişilerin bir kategoride olmasının haksızlık olduğunu gören indir.com ekibi böyle bir farklılık ile farklı bir konsept oluşturmuş  oldu.

Başlıca yarışma ödülleri neler ?


Yarışmanın ilk 3’üne verilmesi kesinleşen ödüller şöyle:Birinciye 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.
İkinciye Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı.
Üçüncüye Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı


‘Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016

yarışmasının ödül töreni yarışmayı kazananın öğrenim gördüğü Üniversite’de yapılacaktır. Ödül törenine tüm öğrenciler katılabilecektir.


Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ yarışması için başvuru formuna buradanulaşabilirsiniz.
Hiçbir yaş sınırı gözetmeksizin 7’den 70’e herkesin katılımına açık olan ‘indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’yarışma takvimi ise şu şekilde:
Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016
Son Başvuru: 28 Nisan 2016
Halk Oylaması: 30 Nisan 2016
Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016
Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016
Bu yarışmanın ödül töreni ise 14 Mayıs 2016’da İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi‘nde ikincisi gerçekleşecek olan Mobil Etkinlik’te yapılacaktır.
indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ yarışması için başvuru formuna ise buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.