20 Nisan 2016 Çarşamba

Arama Moturu Optimizasyonu Bilgi Kaynağı Açılıyor.(AramaMoturu.com)

Arama Moturu Optimizasyonu Bilgi Kaynağı Açılıyor.

x2Günümüz internet çağının getirisinin yanında asıl ve doğru bilgilerin eksiliği her geçen gün artıyor. Reklam ve kazanç kaynaklı türetilen bilgilerin kirliliğini temizlemek olası imkan dahilinde değil, bu gereksiz bilgilerden kaçınmak,doğru ve gerçek bilgilere ulaşmak için orjinal site,sistem ve projelerin takipçileri olmak gerekiyor yakın zamanda açılacağı söylenen aramamotoru.com  projesi hayata geçmek üzere, projenin arkasında İmza İnternet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti ‘nin yönetici ortaklarından Hasan YAŞAR‘da bulunuyor. AramaMoturu.com sanal alemde  Arama Motoru optimizasyonu hakkında güncel haberler ve yazıların yer alacağı bilgi kaynağı olmak için açılıyor. Henüz proje aşamasında olduğu halde büyük ilgi gören ve büyük beklentiler ile sabırsızlıkla beklenen bir bilgi kaynağı örneği olma yolunda  emin adımlar ile ilerliyor gibi görünüyor..
Hasan Yaşar Hakkında Bilgi : 
1980 Konya doğumlu. İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Bloğunda girişimcilik konularında yazılar paylaşarak tecrübelerini aktarmaya çalışıyor.
1999 yılından bu yana internet projeleri geliştiriyor, halen İmza İnternet Teknolojileri firmasının kurucu ortağı olarak indir.com ve oyna.com projelerini yönetiyor. 2015 yılı son aylarında kurmuş oldukları Bukalemun isimli ajansın da yöneticisi.
İmza Teknolojileri Hakkında Bilgi
2011 yılı aralık ayında kurulan İmza İnternet Teknolojileri, Türkçe içeriğe katkı sağlamak ve bu alanda büyüme hedefi ile hareket etmektedir.Şu anda indir.com ve oyna.com projeleri ile teknoloji ile ilgilenen herkese ulaşılmaya çalışılmaktadır.
İletişim : www.imza.com
Yakından Takip ET ;
Proje Adresi/Adresi 
AramaMotoru.com
Proje Facebook Sayfası : @aramamotoru.com
Proje Twitter Sayfası : @aramamotorucom
Yazan : Hasan Aytaç

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.