9 Ekim 2016 Pazar

Tamamen Yenileniyor,Yapılanıyor Ve Değişiyorum | BLOG DEĞİŞİYOR


Merhaba diyerek başlamak istiyorum arkadaşlar, bunları sanki sitenin ilk yazısı olarak düşüyorum ve sizinde böyle düşünmenizi istiyorum çünkü baştan aşağıya yenileme çalışmalarına başladım, belki siz bu satırları okurken her şey bitmiş bile olabilir,


Neden bu denli kökten değişim yapıyorsun ?


 Malum insanlar doğar, büyür ve ölürler aslında bu mantık dünyevi her konuda geçerlidirler. Sitemi ilk açtığımda ellerime doğmuştu şimdi ise büyüyor... Bende sitemi ilk açtığımda amatör ve bazı konularda bilgisiz olarak açtım zamanla geliştim ve ilerledim, en azından ben öyle düşünüyorum :) İlk zamanlarda ne bulursam yazıyordum aslında buda kelime haznemi çok geliştiriyordu fakat  bir konuda uzmanlaşmamı ve ilerlememi yavaşlatıyordu. Bende düşündüm kitleye hitap etmek yerine, kendi kitlemi oluşturmaya ve belli bir kitleye hitap etmeye karar verdim. Bu karar normal yaşantımda para kazandığım ve uğraştığım profesyonel işleri de blogumda paylaşma kararına varmama sebep oldu. Sitemde genel mantığı ile Sosyal Medya, Sosyal Medya Uzmanlığı, Seo , Danışmanlık, Proje ve İtibar Yönetimi gibi genel konular işleme istiyorum ama bu değil ki eğlenceyi bırakıyorum veya eleştirmeyi oda olmadı okumayı ve yazmayı :) tüm bunlarında yanında yine okuduğum kitapları, izlediğim filmleri , eleştiri yine kaleme almaya devam edeceğim..


Site tasarımı neden değişti ?  Evet evet tasarım da değiştirme kararı verdim, aslında site tasarımı ile ilgili bir problemim yoktu doğruyu söylemek gerekirse bir önceki temayı daha çok seviyordum.  Ben bu denli değişime giderken site içerisinde kategorilenmeyi düzenleyip bitirebilirdim ama insanları tamamen farklı bir şeyler ile karşılaşmasını istediğimden temayı de değiştirmeye karar verdim..

Not ; Bu yazıyı sitenin her yerinde görebilirsiniz bunun anlamı diğer yazıları sildim demek değil kategorilenmeyi tamamen değiştiriyor olmamdır. Tüm konular bu yazı ile bir başlangıç yapacaktır.
(Öneri,eleştiri ve yorum için hasan.icat@hotmail.com.tr )

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.