7 Ağustos 2018 Salı

Fortnite Otomatik Koşma Nasıl Ayarlanır - Fortnite Yer Nasıl Hızlı İnilir ?

Fortnite Otomatik Koşma

Selamlar sevgili Dinamit Kenti okuyucuları bu yazımızda Fortnite Otomatik Koşma hakkında konuşacağız.

Otomatik Koşma Nedir?

Otomatik koşma hiçbir tuşa basmadan otomatik koşmaya denir. Fortnite ilk çıktığında otomatik koşma yoktu fakat sonradan otomatik koşma eklendi fakat birçok kişi otomatik koşmayı kullanmıyor.

Otomatik Koşmanın Avantajları Neler?

Otomatik koşmaya aldığınızda zaman kaybetmeden haritaya bakarak koşabilirsiniz veya uzun ve güvenli bir yolu eliniz yorulmadan kat edebilirsiniz. Ve tabii ki yemek yerken oynuyorsanız yemek yerken durup zaman kaybetmemek için kullanabilirsiniz!

Nasıl Otomatik Koşabilirim?

Otomatik koşmak için klavyedeki tuşları kullanmanız gerekmekte.
+ Otomatik Yürüme
Shift + Otomatik Koşma
(Otomatik koşma tuşunuz eğer + değil ise oyun ayarlarından bakabilirsiniz. Örneğin bende nedense NumLock tuşu otomatik koşma tuşu bunu aklınızda bulundurun.)

Fortnite Yer Nasıl Hızlı İnilir ?


Fortnite'de ineceğiniz yere hızlı inmek gerçekten çok önemli bir etken. Eğer hızlı inerseniz bütün lootları (ganimetleri) hızlı bir şekilde toplayıp biraz geç inen insanların yanına hızlıca gidip onları öldürebilirsiniz. Eğer hızlı bir iniş yapmazsanız anlattığım şeyler sizin başınıza gelebilir. Çok geç indiğiniz için indiğiniz evde ya adam olacak ya da o evdeki ganimetler toplanmış olacak bu yüzden hızlı inmeye özen göstermeniz gerekmekte.

Fortnite Nasıl Hızlı İnebilirim?

Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Oyuna erken başlayan insanlar inerken ineceği yerin hemen üstünde veya uçak çok yaklaşınca iner ineceğiniz yerin hemen üstüne atlamak çok yanlış bir şeydir. İneceğiniz yerin biraz uzak bir noktasında atlayarak dimdik aşağı bakarak çok hızlı aşağı ineceksiniz bu sayede zemine hızlı indik şimdi sıra geldi inmek istediğimiz yere hızlı inmekte bunu ise uzaktan dimdik indiğimiz noktadan evin üstüne tam süzülecek şekilde ayarlayıp inmeniz gerekmekte.

Şimdi en ince şeye gelelim. En ince bilgimiz ise paraşüt yerden belirli bir yükseklikte otomatik açılır yani eğer dağın üstünde iseniz daha çabuk açılacaktır paraşüt bu yüzden çok yüksekte kalacaksınız ve çok uzun sürede iniş yapacaksınız. Fakat alçak zeminlerin üstünden süzülerek giderseniz paraşüt en alçak yerde açılana kadar zamanınız olacaktır.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Eğer okumadıysanız alttaki yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Etiketler ; fortnite, fortnite otomatik, fortnite otomatik koşma,  otomatik koşma fortnite, fortnite ayarları, fortnite ayarları nasıl yapılır, fortnite otomatik koşma ayarlama, fortnite otomatik koşma nasıl yapılır, fortnite güncel bilgiler, fortnite yere inmek, fortnite yere hızlı inmek, yere hızlı inmek, pubg , fortnite yere hızlı inme taktikleri, fortnite püf noktaları, fortnite yere çabuk inme,

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.