24 Aralık 2018 Pazartesi

Force Of Nature Oyunu Nedir ? Nasıl Oynanılır ? Hayatta Kalma Oyunları
Arkadaşlar  kişisel olarak hayatta kalma ve bir şeyler inşa etme oyunlarını seviyorum. Son zamanlarda oynadığım Force Of Nature oyununu sizlere göstermek istiyorum. Bu yazıda fazla detaya inmek istemiyorum çünkü sizden gelecek yorumların eşliğine konuya devam etmek ya da etmemek gibi düşüncem var. Bu yazıda sizlere Force Of Nature Oyununu Göstermek istiyorum. Sizleri yazıyla çok sıkboğaz etmemek adına görsel üzerinde anlatım yaptım. Bu reklam değildir ve kendim de oynamaktayım bu yüzden size oyunun ilk açılış anını değil genel anlamda oyunu göstermek istiyorum.
Oyunun açılış ekranı bu şekilde. Ben şahsen TÜRKÇE DİL DESTEĞİ olduğu için bu oyunu oynama kararı aldım.
Oyun açıldıktan sonra ister yeni oyun ile kendi kayıt oyununuzu başlatabilir isterseniz devam et'e tıklayarak kayıtlı oyuna girebilirsiniz. Oyun kendi içinde otomatik olarak kayıt ediyor ama çıkarken direk değil, KAYDET VE ÇIK ile çıkış yapmayı unutmayın.Genel olarak Force Of Nature oyununda geldiğim nokta budur. Oyunun son leveli 12 leveldir ve ben yanlış hatırlamıyorsam 8 levelim.

Oyunu oynayacaklar veya oynayanlar zaten bunu bilecekler ama force of nature oyununu oynamadan önce genel olarak arayüzü tanıtmak isterim.
Arkadaşlar burası karakterimizin istatiksel değerleri. Harita oldukça geniş olduğu için birbirinden bağımsız farklı canavarların barından alanlar mevcut. Oyunda karakterin yüksek veya alçak ısı hava şartlarına dayanması gerekiyor. Bunuda bu bölümden kontrol ediyoruz. Eğer kontrol etmeden gittiğiniz de dayanıklılığınız o bölgede hızla düşecek ve koşamayacaksanız haliyle öleceksiniz.


Force Of Nature İle İlgili Kişisel Notlarım ;

- Arkadaşlar bu oyun küçük bilgisayarlarda az FPS ile bile oyun akışını bozmadan oynanabilecek bir oyun.
- Survival yani hayatta kalma oyunlarını sevenlerin güzel zaman geçireceğini düşünüyorum.
-Oyunun Türkçe olması oyunu basitleştirerek kolay ilerlemenizi sağlar.
- Oyun steamda  an itibari ile 3 TL olan bir oyun. İnternette full sürümleri var ama çok önermiyorum. Malum oyunda Türkçe dil desteği bile olması emeği hak ettikleri anlamına geliyor.
Not  ; FORCE OF NATURE  Puf noktalarında bahsetmedim çünkü bu sizin yorumlarınıza bağlı eğer oyunu severseniz ben de sizlere seve seve içerik üretebilirim, yani beni sizin yorumlarınız yönlendirecek.


Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.