1 Ocak 2019 Salı

Mobil Pubg Bilgisayara Nasıl İndirilir ? Kurulum Ayarları Nasıl Yapılır ?Arkadaşlar bilgisayarınızda oynayabileceğiniz MOBİLE PUBG indirilmesi , kurulması ve indirirken kurduğumuz TENCENT GAMİNG'ın Türkçeleşmesini basit ve hızlı bir şekilde anlatıyorum..

Adım 1


Arkadaşlar verdiğim linkten indirme yaptıktan sonra bilgisayara ortalama 10MB boyutunda bir kurulum dosyası indirecek. Bu resim o kurulum dosyasını açtığınızda karşınıza çıkan görsel. Gördüğünüz gibi  '' STARTA'' tıklayarak indirilmesini bekleyelim.

PC İÇİN MOBİL PUBG DOSYASI(Tıkla indir)


EK Güncelleme ; İndirme kısmı orjinal sitenin olduğu için ben müdahale etmiyorum. Bazen link çalışmıyor ilk olarak yukarıdakini deneyin eğer olmaz ise bunu deneyin  ;

EK ADIM ;

'' BU ADRESTEN '' Tencent Gaming Buddy programını indirmeniz gerekiyor . Bu bir similatör yani mobil oyunu oynamamıza yarıyor . Aslında yukarıdaki linkle tamamen aynı. Bir öncekini kurabilirseniz direk bu Tencent programını kurar ve otomatik pubg'yi indirdi. Bu direk pubg indirmiyor. Bunu indir içerisindeki solda menüde yani GAME CENTER'dan pubg indirin ve oynamaya devam edin. Bunu yaparsanız alttakileri yapmak zorunda değilsiniz direk ingilizce gelir onuda TR yaparsınız.


Adım 2 ;Adım biri yaptığınızda bilgisayarda oynayabilmemiz için gerekli tüm programları hazırlayan bir asistan indirmiş oluyoruz. Linkten indirdiğiniz için asistan hemen PUBG oyununu indirmeye başlayacak. Bittikten sonra PUBG'ye girip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.NOT ; Arkadaşlar Mobile PUBG indirme ve kurulumu bu kadar basittir ama size ilave olarak dil değiştirmeyi anlatmak istiyorum. Mobil PUBG kurduğunuzda resimlerde gördüğünüz gibi Çince gibi bir dil çıkıyor. Bu oyun içinde değil game asistanda çıkıyor ve insanın sinirlerini bozuyor. Çünkü Mobil Pubg'de en iyi ayarları yapmak istediğimizde ne yaptığımızı anlamıyoruz.

Tencent Gaming Buddy Dil Değiştirme(Türkçe Yapmak)

   Arkadaşlar bu program ile başlıkta belirttiğim gibi çince kalmasını istemeyenler içindir. 2 görsel ile anlatıp sizi sıkboğaz etmek istemiyorum.
Mobil Pubg Bilgisayar Dil Sorunu 

Tencet Game Programı Dil DüzeltmeBilgisayar için MOBİL PUBG Hakkında ;


- Arkadaşlar hızlı kurulum yapılması adına tüm bölümler otomatik yüklü değildir. Siz Mobil Pubg kurduktan sonra oyun içerisinde sadece ERANGEL bölümü mevcut hemen yine oyun içinden diğer mapleri yükleyebilirsiniz. ( Bunun için ekstra bilgiye gerek yok zaten direk map değiştirme yerinde göreceksiniz)
- Eğer yorum olarak belirtirseniz Game Tencent  en iyi stabil veren ayarlarını sizlere anlatabilirim.


Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.