Hakkımda

Öncelikle siteme    hoş geldiniz arkadaşlar ;

01 / 01 / 1997 - Kocaeli/Körfez doğumluyum,çok küçük yaştan itibaren internet ile tanışıyorum bu tanışmam 10 yaşında ''Silkroad Online'' adlı fps oyun ile internet kafede başladı henüz evde ne internetim ne de bilgisayarım vardı.İnternet kafelerde gezer internet ortamını gördüm arkadaşlarımla oyun oynarken ben internet sitelerinde geziyorudum ve 'Blogger,Wordpress,Joomla'' ile tanıştım ardından HTML ile devam eden bir serüven oldu bir iki sene aradan sonra Sosyal Mühendislik alanında kendimi geliştirdim. Bu arada internetten uzak sadece sosyal alanda kendimi geliştirdim konuşma,diksiyon,yazı/roman/şiir yazma/okuma v.b gibi alanlardı bunlar Sosyal mühendisliğin etkin dallarını ve internettin ne kadar yer kapsadığını görünce hayatımda devam etmeye karar verdim ve hayla forumlar,siteler,bloggerler yapmaya çalışıyorum interneti sadece kullanan insanlardansa bir şeyler bilmek her zaman ilgimi çekmiştir bu herhangi bir konuda da aynıdır.Böyle kendimle ile ilgili yazı yazmayı hiç sevmiyorum, ben hayal dünyası insanlarından biriyim sınırlı kalamıyorum malum hayatım sınırlı, bu sınırı ne kadar zorlayabildiğimi görmek için kendi doğrularımı bulmak için arıyorum,aşırı bir motor hastasıyım ama henüz motorum yok eğer alırsam sitenin her yerinden anlaşılır zaten :)  bu kadar yeterli herhalde benim hakkımda biraz fikir sahibi olursunuz sanırım.

Sonradan eklenen : İnternet oluşumundan bende herkes gibi haberi olan ama vakit ayıramayan kendini bahaneler ile saklayan biriyim,kendimi bildim bileli interneti severim, henüz iki basamaklı yaşlarıma ilk girdiğimde bilgisayar teriminden sonra kendisiyle tanışma fırsatını yakaladım ve ardından internet, zaman zamanı,günler günleri kovaladı oyun oynamak için, ders yapmak için girilen yanlış sitelerden sonra şuan ki bilgi birikimi zeminini atmış oldum. Blogger,Wordpress,Joomla kullanmaya başlayarak internet hayatına,internetin de hayatıma girmesini sağladım. Zincirin halkasının başıydı bu aslında ilk kaşık ile son kaşık gibi aynı ama farklı, farklı ama fark edilmez. Genel alanlarımdan olan kamera önü,diksiyon,yazı/şiir/roman yazma gibi hobilerim ile üç bilemedin.. beş sene önce tanıştım bunları tek başlık altında toplamak gerekirse 'Sosyal Mühendislik' alanım geniş olduğunu düşünen birisiyim. Bu birisinin adı Hasan yaşı önemsiz,yaşadığı yer belirsiz,amaçları gayeleri farklı, ama tek gerçekte aranızda.


Not : Bu hakkımda bölümünü saat 00:42'de 24.12.2015 tarihinde yaptım saatte geç yazıda,kelimelerde yanlışlık olabilir eğer gördüyseniz sitenin şimdi bilmediğim siz okurken altında,sağında solunda ne biliyim iletişim bölümünden beni bilgilendirirseniz beni onure edersiniz :)

Yorum Gönder

Yazmaya baslayin ve aramak için Enter tusuna basin.